Mans grozs (0,00 €)

PRETESTĪBAS GUMIJU KOMPLEKTS LET'S BANDS POWER SET FLEX

Kods
LB-305
35,00 €
Iespējams pasūtīt

Pievienot vēlmju sarakstam
 

PRETESTĪBAS GUMIJU KOMPLEKTS LET'S BANDS POWER SET FLEX

PRETESTĪBAS GUMIJU KOMPLEKTS LET'S BANDS POWER SET FLEX ir ļoti daudzpusīgs un to var izmantot rehabilitācijas, spēka treniņu un fitnesa vingrinājumiem. Komplektā ietilpst trīs FLEX fitnesa gumijas, durvju enkurs un apmācības rokasgrāmata.  

FLEX komplektā ietilpst trīs dažādu krāsu fitnesa lentes, katra no tām apzīmē pretestības līmeni: zemu, vidēju un augstu.

  • Vienkāršs un viegli lietojams produkts augšējās un apakšējās ķermeņa daļas vingrinājumiem, ko var veikt jebkurā vietā.
  • Atjauno muskuļus ar vienkāršu, bet efektīvu treniņu, kas palielina izturību un uzlabo kustības.
  • Kompaktas un vieglas - pārnēsājamas un ceļošanai draudzīgas.
  • Mūsu augstās kvalitātes, īpaši elastīgās fitnesa lentes ir izstrādātas, lai saglabātu elastību, pat pēc vairāku gadu lietošanas.
  • Pārnēsājams & viegls komplekts - ideāli piemērots ceļojumiem un ir piemērots visiem fitnesa sagatavotības līmeņiem.
  • Pievienojiet FLEX fitnesa gumijas durvju enkuram un jums būs papildus pretestība vingrinājumiem, jebkurā vietā - mājās, sportā zālē, birojā vai ceļā.

Tās izmanto sportisti, vispārēju treniņprogrammu entuziasti un vecāka gada gājuma cilvēki, lai uzlabotu izturību, vispārējai fitnesa treniņu programmas paplašināšanai, fiziskajai rehabilitācijai, kā arī muskuļu un locītavu atjaunošanai. Turklāt, ir pierādīts, ka FLEX fitnesa gumijas uzlabo fizisko veselību un sportisko sniegumu.

 

Piegāde

Pakomāti visā Baltijā

2 darba dienas

2,99 €

 

Kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9,99 €

 

*bezmaksas piegāde no 50 €

Fitnesa lentes FLEX ir īpaši izstrādātas, lai tās būtu maksimāli elastīgas. Tās izmanto sportisti, vecāka gada gājuma cilvēki un sporta entuziasti, lai uzlabotu fizisko izturību, stabilitāti, traumu profilaksei, atjaunot muskuļu un locītavu funkcijas. Fitnesa lentes parasti izmanto zemas intensitātes treniņiem. Lielākā daļa cilvēku fitnesa lentes izmantos fizioterapeita uzraudzībā vai "mājas fitnesa" izturības treniņiem. 

Parametri
Cenas diapazonslīdz 50 eiro
ZīmolsLet's Band's
KrāsaDažādas krāsas
VeidsPretestības gumiju komplekti
Uzrakstīt atsauksmi
Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot atsauksmi. Lūdzu Pieslēdzieties vai izveidojiet profilu
Aizvērt