Mans grozs (0,00 €)

Pretestības gumiju komplekts LET'S BANDS POWER SET PRO

Kods
LB-301
60,00 €
Produktu atlikums: 1
pieejams

Pievienot vēlmju sarakstam
 

Pretestības gumiju komplekts LET'S BANDS POWER SET PRO

POWER SET PRO ir mūsu vislabāk pārdotais produkts vīriešu un sieviešu vidū.  Tas ir ideāls risinājums ikvienam, kas vēlas izbaudīt unikālu mācību programmu, kurā ietvertas visu pretestību gumijas. Komplektā ietilpst visu pretestības veidu elastīgās saites, DVD ar vingrojumiem un treniņu rokasgrāmata. Iegādājieties "mazāko sporta zāli" pasaulē. Šis komplekts ļauj Jums ietaupīt 33 eiro.

POWERBAND SET PRO ir ietverti visi sporta instrumenti, kas ir nepieciešami, lai piedzīvotu pilnas juadas treniņus. Piemērots visiem sporta sagatavotības un izturības apmācības līmeņiem.

Palielini savu treniņu intensitāti!

Mūsu PRO pretestības lentes ir divos dažādos izmēros un 5 dažādos pretestības līmeņos, nodrošinot jūsu fiziskās sagatavotības līmenim atbilstošus treniņus. Visi komplektā ietilpstošie produkti ir izmantojami, maināmi un komplektājami - kopā tie palīdzēs sasniegt Jūsu  fitnesa mērķus. Pats labākais ir tas, ka komplektā ir iekļauta ceļojumu somiņa, kas ir tik viegla kā pūciņa.

Powerband ir nav tikai lieliski piemērotas treniņiem, bet ir arī  piemērotas fizioterapijai. Powerband var izmantot pēc kāju un ceļgaļu traumām, un trenēties pēcdzemdību periodā. Tās ir piemērotas rehabilitācijai pēc traumām un īpaši noderīgas iesācējiem uzsākot savas treniņu gaitas. 

Piegāde

Pakomāti visā Baltijā

2 darba dienas

2,99 €

 

Kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9,99 €

 

*bezmaksas piegāde no 50 €

POWERBAND ir izstrādātas augstas intensitātes izturības, spēku treniņiem un ir lielisks papildinājums jebkāda veida treniņam, kas tiek veikti mājās, neatkarīgi vai tas ir Freeletics, P90X, CrossFit vai paša sastādīts treniņš. Sasniedziet jaunas treniņu virsotnes!

Parametri
Cenas diapazonslīdz100 eiro
ZīmolsLet's Band's
KrāsaDažādas krāsas
VeidsPretestības gumiju komplekti
Uzrakstīt atsauksmi
Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot atsauksmi. Lūdzu Pieslēdzieties vai izveidojiet profilu
Aizvērt