Mans grozs (0,00 €)

Ja esi ienācis megango, Tu esi uz pareizā ceļa!

Dibināts 2015. gadā, Megango ir viens no straujāk augošiem veselīga dzīvesveida tiešsaistes veikaliem Eiropā. Esam kļuvuši par neatņemamu iepirkšanās sastāvdaļu tiem klientiem, kuri vēlās, lai katra nākamā diena pienāk ar vēl labāku pašsajūtu nekā iepriekšējā, kā arī tiem, kuri novērtē produktu kvalitāti un augstas klases servisu. Paldies Tev par to, mēs priecājamies sadarboties!
Tāpat kā mūsu klienti, arī mēs vēlamies attīstīties un ik dienu kļūstam arvien labāki. Rūpējoties par klientiem, mēs nepārtraukti pilnveidojam veikala tehnisko funkcionalitāti.
Lai padarītu iepirkšanos aizraujošu, mūsu komanda paplašina produktu klāstu ar pašiem aktuālākajiem zīmoliem un produktiem, kas tiek rūpīgi izvēlēti un atlasīti, lai mūsu veikalā nonāktu vislabākais. Jau šobrīd Megango veikalā iespējams izvēlēties preces no vairāk nekā 100 dažādiem zīmoliem. Tikai tad, kad veikti testi un zīmola preces atzītas par piemērotām un kvalitatīvām, tās nonāk Megango veikala sortimentā.

Rūpējamies!

Mūsu uzņēmumam paplašinoties, saprotam, ka palielinās arī mūsu ietekme uz apkārtējo vidi un potenciālo dabas piesārņojumu.
Atbildīgu piegādātāju atlase, samazināts iepakojuma apjoms, atjaunojamu resursu izmantošana iepakojumos - tās ir lietas, pie kā mēs šobrīd strādājam.
Un nedrīkstam aizmirst, ka izvēloties kvalitatīvas lietas, tās vienmēr kalpos labāk un ilgāk, tādējādi būtiski samazinot vides piesārņojumu.

Atbalstām!

Kopš 2017. gada esam izveidojuši programmu KEENFACTOR centīgu jauniešu atbalstam, palīdzot viņiem attīstīt talantus un nodrošinot ar svarīgu inventāru.
Mēs zinām cik ļoti ir jāstrādā, lai sasniegtu augstus mērķus un zinām, ka jebkurš atbalsts no malas var kaut nedaudz atvieglot šo ceļu.
Mūsu bērnu rokās ir mūsu nākotne!

Vairāk par minētajām aktivitātēm uzzināsi, ja sekosi mūsu Facebook lapai:@megango.lv un Instagram kontam: @megango.lv .

 

 

 

 


Seko arī citiem sociālo tīklu kontiem:

MŪSU REKVIZĪTI:

Nosaukums: SIA ORCCAN
Reģ. nr.: 40103949850
Juridiskā adrese: Tālivalža iela 20 k-1 - 14, Rīga,
LV-1006, Latvija
Biroja un noliktavas adrese: Tīnūžu šoseja 21,
LV-5052, Latvija
Banka: AS SEB banka, SWIFT:UNLALV2X
Konta nr.: LV62UNLA0055002643106

Aizvērt