Mans grozs (0,00 €)

TEV IR IESPĒJA IZVĒLĒTIES SEV PIEMĒROTĀKO PREČU PIEGĀDES VEIDU:

1. Omniva pakomāti (visā Baltijā) - piegāde ar Omniva ir iespējama uz lielākajām pilsētām visā Baltijā. Seko savam pasūtījumam, ievadot Omnivas izsekošanas numuru šeit: OMNIVA PAKOMĀTS-IZSEKOT PASŪTĪJUMU

Pieaugošā piegādes pakalpojumu pieprasījuma dēļ šobrīd piegāde uz OMNIVAS PAKOMĀTIEM var kavēties!

Saņemt sūtījumu Omniva pakomātā varēsiet 1 - 2 darba dienu laikā no izsūtīšanas brīža Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Sūtījuma saņemšana Omniva pakomātā ir pavisam vienkārša un aizņem vien 15 sekundes. Pakomātā sūtījums tiek uzglabāts 7 dienas. Sīkāku informāciju par Omniva pakomātu darbības noteikumiem un sūtījuma saņemšanu lasi ŠEIT 

2. Venipak sūtījumu piegāde (visā Baltijā) - prece tiks nogādāta uz adresi, kas norādīta pasūtījuma veikšanas brīdī. Venipak nodrošina bezkontakta sūtījumu piegādi, tāpēc rūpīgi izlasi piegādes noteikumus. 

Svarīgi! Lūdzam pārbaudīt, vai izvēloties Venipak kurjera piegādes pakalpojumus, ir norādīts pareizs mobilā tālruņa numurs, jo tikai tādā veidā varēs piegādāt sūtījumus drošā, bezkontakta veidā. 
Izmantojot Venipak kurjera pakalpojumus, sūtījums tiek nogādāts 1 - 3 darba dienu laikā. Bezkontakta sūtījumu piegāde privātpersonām tiks veikta, izmantojot PIN kodus, kas nodrošinās sūtījuma piegādi pareizajam saņēmējam, vienlaikus saglabājot drošu vismaz 2 metru attālumu. Piegādes dienā uz norādīto saņēmēja mobilā tālruņa numuru tiks nosūtīta īsziņa ar PIN kodu. Piegādes laikā saņēmējam būs jānosauc saņemtais PIN kods kurjeram, kurš, ievadot to skenerī, pārbaudīs, vai PIN kods ir pareizs.

Seko savam pasūtījumam, ievadot Venipak izsekošanas numuru šeit:
VENIPAK KURJERS-IZSEKOT PASŪTĪJUMU 

Sīkāku informāciju par Venipak kurjera pasta noteikumiem un sūtījuma saņemšanu lasi ŠEIT 

3. Paņemšu pats uz vietas noliktavā (iespējams tikai Latvijā) - pēc pasūtījuma veikšanas sagaidi epastu un saskaņo laiku, kad atnāksi pēc preces. Preces saņemšana bez maksas ir iespējama Ikšķilē, Tīnužu šoseja 21.

Aizvērt