Mans grozs (0,00 €)

Mūsu mājas lapai ir SSL sertifikāts - viens no visplašāk izmantotajiem un drošākajiem sertifikātiem (ang.Secure Socket Layer). Tas nodrošina, ka visa informācija, ko Tu norādi mūsu lapā, ir konfidenciāla, un Tava iepirkšanās šeit ir droša. SSL sertifikāts kalpo kā garantija, ka Tavi dati ir pasargāti ar drošu šifrēšanas algoritmu un nav pieejami trešajām personām, kas nav saistītas ar pakalpojuma nodrošināšanu.

 Vairāk par mūsu SSL sertifikātu lasiet šeit: https://www.comodo.com

- Lapas datu glabāšanai tiek izmantota Magento platforma - Magento eCommerce Platform ir vadošā un viena no kvalitatīvākajām e-komercijas platformām pasaulē. Vairāk par Magento platformu lasi te: https://magento.com/about
- Mūsu lapas lietotāju e-pasti tiek apstrādāti, izmantojot starptautiski validētus rīkus.
- Uzticama maksājumu sistēma: Swedbank maksājuma portāls un Paypal fast checkout nodrošina klientam ērtu un drošu maksājuma veikšanu.
- Tava pasūtījuma piegādi veic Omniva ar Omnivas pakomāta starpniecību -  www.omniva.lv un Venipak kurjerserviss. 
- Mēs nodrošinām preces atgriešanu 14 dienu laikā. Vairāk lasi šeit: https://megango.lv/14-dienu-atgriesana

Nodrošinām Tavu personas datu konfidencialitāti atbilstoši Fizisko Personas Datu apstrādes likumam. Sīkāk par mūsu uzņēmuma datu privātuma politiku lasi šeit: https://megango.lv/privatuma-politika

Kontaktinformācija saistībā ar personas datu apstrādi
Tava personas datu iegūšana un apstrāde tiek veikta ORCCAN SIA, Reģistrācijas Nr. LV40103949850, juridiskā adrese Tālivalža iela 20k-1-14, Rīga, Latvija, LV-1006. 
Kontaktinformācija ar personas datu apstrādi saistītajos jautājumos: 
zvanot pa tālruni +371 22037733, rakstot e-pastu uz [email protected].

Aizvērt