Mans grozs (0,00 €)

Pretestības gumiju komplekts Let's bands POWER SET MAX 3+1

Kods
LB-302
40,00 €
Produktu atlikums: 5+
pieejams

Pievienot vēlmju sarakstam
 

Pretestības gumiju komplekts Let's bands POWER SET MAX 3+1

Pretestības gumiju komplekts Let's bands POWER SET MAX 3+1 ir spēka komplekts, kas ietver trīs elastīgās lentes MINI un augstās pretestības fitnesa gumiju MAX.  Šis komplekts ļauj Jums veikt visus mūsu piedāvātos treniņu un vingrinājumus. 

POWER SET MAX ietver visus pretestības līmeņu elastīgās lentes. Apvienojot elastīgās lentes MINI (22x5cm) un MAX (100x2cm) melno fitnesa gumiju, tās ir ideāli piemērotas intensīviem treniņiem. Jūs varat izvēlēties dažādas intensitātes pakāpes. Iesildīšanās ar elastīgajām lentēm ir ideālas, lai nepieļautu traumas treniņu laikā (saskaņojot ar speciālistu). 

Elastīgā lente ir paredzēta iesildīšanās vingrinājumiem, stiepšanās un spēka treniņiem. 

  • Ieteicamā kombinācija iesācējiem: fitnesa gumija MAX apvienojumā ar MINI elastīgajām lentēm, dzeltenā krāsā
  • Ieteicamā kombinācija pieredzējušiem sportistiem: fitnesa gumija MAX apvienojumā ar MINI elastīgajām lentēm, dzeltenā vai zaļā krāsā.
  • Ieteicamā kombinācija profesionāļiem: fitnesa gumija MAX apvienojumā ar MINO elastīgajām lentēm, zaļā vai zilā krāsā.

 

Piegāde

Pakomāti visā Baltijā

2 darba dienas

2,99 €

 

Kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9,99 €

 

*bezmaksas piegāde no 50 €

Let's bands POWER SET MAX - Elastīgās gumijas lentes MINI ir 5 cm platas un 22 cm garas. Ideāli piemērotas koriģējošiem vingrinājumiem, vingrinājumiem ķermeņa augšējai daļai, gurnu daļai, kājām, kā arī plecu stabilizēšanai. Universāls treniņu instruments, ko var izmantot, lai palielinātu izturību, ķermeņa augšdaļas un apakšdaļas stabilitātei un dinamiskiem iesildīšanas vingrinājumiem. Apvienojot kopā ar citiem vingrinājumiem, gumijas lentes MINI sekmē efektīvus treniņu jebkurā laikā un jebkurā vietā.

POWERBAND MAX ir fitnesa gumijas ar garumu viens metrs. Tās ir pieejamas ar dažādiem pretestības līmeņiem. Stabilas un spēcīgas fitnesa gumijas, kuras var izmantot jebkāda veida treniņos. Neatkarīgi no tā vai tas intensīvs treniņš, stiepšanās, ķermeņa veidošanas vai cita veida treniņš, POWERBAND MAX piedāvā dažādu pretestības līmeņu klāstu, kas ir piemēroti no iesācēju līmeņa līdz profesionālu sportistu treniņiem.   Fitnesa gumijas izmanto, lai palielinātu treniņu intensitāti nepievienojot papildu svarus. 

Parametri
Cenas diapazonslīdz 50 eiro
ZīmolsLet's Band's
KrāsaDažādas krāsas
VeidsPretestības gumiju komplekti
Uzrakstīt atsauksmi
Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot atsauksmi. Lūdzu Pieslēdzieties vai izveidojiet profilu
Aizvērt