Mans grozs

Treniņu komplekts 6D SLIDING LIGHT

Kods
6D-00102
€29.00
Iespējams pasūtīt

Pievienot vēlmju sarakstam
 

6D SLIDING LIGHT ir efektīvs un universāls ceļojuma izmēra treniņu rīks, kas palielina izturību, vienlaikus sadedzinot taukus un tonizējot muskulatūru. Bīdāmie slīdņi ir domāti dažāda līmeņa fiziskām aktivitātēm. Katram vingrinājumam var regulēt grūtības pakāpi, samazinot locītavu slodzi, vienlaikus maksimāli palielinot ietekmi uz mērķa muskuļu grupām. Jaunais ķermeņa svara vingrinājumu elements attīstīs jūsu izturību, vienlaikus tonizējot ķermeņa augšdaļu un kājas. Izmantojot īpašos vingrinājumus tiešsaistes bibliotēkā, jūs atradīsiet vingrinājumus, kas jāveic pēc iespējas precīzāk.

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai eksperts, 6D slīdņi palīdzēs veikt dažādus vingrinājumus, atbilstoši jūsu fiziskajam līmenim, jūs varat pielāgot treniņu intensitāti, palielinot ātrumu un stiepšanos. 6D SLIDING LIGHT vingrošanas programmu var kombinēt ar hantelēm.

Runājot par funkcionāliem treniņiem un rehabilitāciju, 6D SLIDING LIGHT var palīdzēt uzlabot fizisko sniegumu, kā arī, izmantojot slīdēšanas tehnikas vingrojumus, var palīdzēt ātrāk atgūties no traumām.

Piegāde

Standarta saņemšana mūsu adresē 

2 darba dienas

0.00 €

Pakomāti visā Baltijā

2 darba dienas

2.99 €

Kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9.99 €

*bezmaksas piegāde no 50 €

6D SLIDING Light ir kompakts, mobils treniņu komplekts ar diviem kvalitatīviem 6D slīdņiem, kas nodrošina efektīvu treniņu jebkur un jebkurā laikā. 

6D slīdņi ir izgatavoti Dānijā, to ražošanā tiek izmantota CO2 neitrāla enerģija, un tie nesatur bitumenu, PVC un citas videi kaitīgas vielas. Katra slīdņa augšējā puse ir poliamīds, bet apakšdaļa ir izgatavota no vismaz 60% pārstrādātiem materiāliem. Visi materiāli ir arī TÜV apstiprināti, kā arī nesatur aromātus, antistatiski un hipoalerģiski.

Tehniskā informācija:
2 x 6D slīdņi: 19 x 22 cm


Parametri
Cenas diapazonslīdz 50 eiro
Zīmols6Directions
Uzrakstīt atsauksmi
Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot atsauksmi. Lūdzu Pieslēdzieties vai izveidojiet profilu

Saistītie produkti

Aizvērt