Mans grozs (0,00 €)

Treniņu komplekts slaideri 6D SLIDING LIGHT

Kods
6D-00160-1
29,00 €
Produktu atlikums: 5+
pieejams

Pievienot vēlmju sarakstam
 

6D SLIDING LIGHT ir efektīvs un universāls ceļojuma izmēra treniņu rīks, kas palielina izturību, vienlaikus sadedzinot taukus un tonizējot muskulatūru. Bīdāmie slaideri ir domāti dažāda līmeņa fiziskām aktivitātēm. Katram vingrinājumam var regulēt grūtības pakāpi, samazinot locītavu slodzi, vienlaikus maksimāli palielinot ietekmi uz mērķa muskuļu grupām. Jaunais ķermeņa svara vingrinājumu elements attīstīs jūsu izturību, vienlaikus tonizējot ķermeņa augšdaļu un kājas. 

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai eksperts, 6D slaideri palīdzēs veikt dažādus vingrinājumus, atbilstoši jūsu fiziskajam līmenim, jūs varat pielāgot treniņu intensitāti, palielinot ātrumu un stiepšanos. 6D SLIDING LIGHT vingrošanas programmu var kombinēt ar hantelēm.

Runājot par funkcionāliem treniņiem un rehabilitāciju, 6D SLIDING LIGHT var palīdzēt uzlabot fizisko sniegumu, kā arī, izmantojot slīdēšanas tehnikas vingrojumus, var palīdzēt ātrāk atgūties no traumām.

Piegāde

Pakomāti visā Baltijā

2 darba dienas

2,99 €

 

Kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9,99 €

 

*bezmaksas piegāde no 50 €

6D SLIDING Light ir slaideru kompakts, mobils treniņu komplekts ar diviem kvalitatīviem 6D slaideriem, kas nodrošina efektīvu treniņu jebkur un jebkurā laikā. 

6D slaideri ir izgatavoti Dānijā, to ražošanā tiek izmantota CO2 neitrāla enerģija, un tie nesatur bitumenu, PVC un citas videi kaitīgas vielas. Katra slaidera augšējā puse ir poliamīds, bet apakšdaļa ir izgatavota no vismaz 60% pārstrādātiem materiāliem. Visi materiāli ir arī TÜV apstiprināti, kā arī nesatur aromātus, antistatiski un hipoalerģiski.

Tehniskā informācija:
2 x 6D slaideri: 19 x 22 cm


Parametri
Cenas diapazonslīdz 50 eiro
Zīmols6Directions
Uzrakstīt atsauksmi
Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot atsauksmi. Lūdzu Pieslēdzieties vai izveidojiet profilu
Aizvērt