Mans grozs (0,00 €)

Vingrošanas komplekts stājas uzlabošanai Swedish Posture Mini GYM

Kods
SW-0307B0
69,00 €
Produktu atlikums: 5+
pieejams

Pievienot vēlmju sarakstam
 

Vingrošanas komplekts stājas uzlabošanai Swedish Posture Mini GYM 

Vingrošanas komplekts stājas uzlabošanai Swedish Posture Mini GYM piedāvā Mini sporta zāli jebkurā vietā, jebkurā laikā. Vispusīgs ķermeņa treniņu komplekts ar daudzveidīgiem vingrinājumiem. Ar Mini Gym, regulāri vingrojot, var uzlabot izturību un lokanību visā ķermenī. Mini GYM ir viegli pārnēsājams vingrošanas rīks, lietošanai mājās, birojā, dārzā vai ceļojuma laikā. Komplektā ietilpst 4 elementi: elastīgā josta, mini josta, teleskopa stienis un durvju āķis. Elastīgajai joslai ir cilpas individualizētai pretestībai. Izmantojot Posture Mini Gym, var tonizēt ķermeni, iegūt stiprākas kājas un rokas, paaugstināt izturību un veidot labāku stāju. Produkta komplektācijā ietilpst daudzveidīga treniņa vingrinājumu rokasgrāmata.

Piegāde

Pakomāti visā Baltijā

2 darba dienas

2,99 €

 

Kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9,99 €

 

*bezmaksas piegāde no 50 €

Materiāls: Stienis no alumīnija, elastīgās lentes - 100% poliesters.

VISA ĶERMEŅA DARBĪBA - Swedish Posture Mini GYM ir unikāla zināmu vingrošanas līdzekļu kombinācija, kas sniedz mini sporta zāles iespējas. Lietojot šo vingrošanas komplektu, tiek nodrošināts visa ķermeņa funkcionālais treniņš.

BEZGALĪGAS IESPĒJAS:

1. Īsā elastīgā josla paredzēta kāju vingrinājumiem.

2. Garajai elastīgajai pretestības joslai ir vairākas cilpas / rokturi, kas pielāgo pretestību un garumu, kas ikvienam, rada izaicinājumu.

3. Teleskopa stienis pārvērš pretestības jostu stienī; 

4. durvju enkurs padara vingrinājumu kombinācijas gandrīz bezgalīgas.

VESELĪGS DZĪVESVEIDS - Ar ikdienas treniņiem dzīve augstvērtīgāka un kvalitatīvāka. Ļaujiet ikdienas treniņiem kļūt par dabisku dzīves sastāvdaļu. Pat 20 minūtes ir labāk nekā nekas! Vingrinājumi palielina labsajūtu, stabilizē svaru, uzlabo gulēšanas paradumus, samazina depresiju, uzlabo koncentrēšanās spēju un samazinās slimību risks.

Parametri
Cenas diapazonslīdz100 eiro
ZīmolsSwedish Posture
Uzrakstīt atsauksmi
Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot atsauksmi. Lūdzu Pieslēdzieties vai izveidojiet profilu