Mans grozs (0,00 €)

SPORTA ZOLĪTES ENERTOR PERFORMANCE FULL LENGTH

Kods
ENEPF
Sākot no 40,00 €
Produktu atlikums: 5+
pieejams

Pievienot vēlmju sarakstam
 

SPORTA ZOLĪTES ENERTOR PERFORMANCE FULL LENGTH

Enertor Performance pilna garuma zolīties piemērotas iešanai, skriešanai un visa veida sportam. D3O® tehnoloģija zolītes materiālā nodrošina trieciena absorbciju, mazinot traumu iespējas. 

 • Trieciena absorbcijas tehnoloģija - patentēta D3O® tehnoloģija samazina triecienu par 44% uz papēdi un pēdas velvēm, nodrošinot vislabāko aizsardzību pēdai, potītei, ceļa locītavai un mugurai.
 • Izliekts polsterējums - izturīgā un mīkstā zole pielāgojas pēdas formai.
 • Tiek nodrošināta maksimāla pēdas un papēža stabilitāte, tādā veidā veicinot kvalitatīvu muskuļu funkciju slodzes laikā.
 • Augstākam sniegumam sportā - zolītes palīdz ietaupīt enerģiju par 36%, nodrošinot kvalitatīvu muskulatūras un potītes struktūru funkciju slodzes laikā.
 • Zolītes ir vieglas, elastīgas un ērtas, piemērotas jebkura tipa apaviem, kā arī neslīd apavā.

Patentēta D3O® tehnoloģija - Enertor zolītes veidotas no specifiska materiāla, kas mīkstina triecienu, kad pēda kustas lēni, savukārt, reaģējot uz pastiprinātu slodzi, materiāls absorbē un izkliedē enerģiju pirms atgriežas sākuma elastīgā stāvoklī. 

Materiāls ir testēts un pārbaudīts, pierādīts, ka tas samazina triecienu par 44%. Zolītes materiāls nodrošina ilgtermiņa polsterējumu un komfortu, stimulējot normālu muskuļu funkciju un stabilitāi apakšstilba un pēdas struktūrās, mazinot traumu iespēju. Vairāk par D3O® materiālu lasiet šeit

Piegāde

Pakomāti visā Baltijā

2 darba dienas

2,99 €

 

Kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9,99 €

 

*bezmaksas piegāde no 50 €

Pierādīts, ka Enertor Performance zolītes palīdz ietaupīt enerģiju par 36%, nodrošinot kvalitatīvu muskulatūras un potītes struktūru funkciju slodzes laikā tādā veidā uzlabojot sniegumu sportā.

Enertor Performance zolītes iesaka un novērtē viens no veiksmīgākajiem un panākumiem bagātākajiem vieglatlētiem pasaulē   - Useins Bolts. Enertor zolītes plaši izmanto profesionāli sportisti visā  pasaulē, un tās noteikti ieteicamas arī amatieriem un iesācējiem.

Enertor zolītes izstrādājuši vadošie ortopēdi un ir pierādīts, ka to izmantošana palīdz novērst sāpes papēdī un pēdā 91% gadījumu. 

Pateicoties trieciena absorbcijas funkcijām, Enertor zolīšu lietošana var palīdzēt priekšlaicīgi novērst tādas izplatītas traumas, kā plantārais fascīts, ahileja cīpslas iekaisums, stresa lūzumi, apakšstilba un potītes muskulatūras cīpslu iekaisumi, sastiepumi un citas patoloģijas, kas visbiežāk rodas nepareizas pēdas un potītes novietojuma gadījumā slodzes laikā. 

Īpaši svarīgi lietot zolītes ir ne tikai vieglatlētikā, bet arī citos sporta veidos, kur paredzēti lēcieni, piemēram, volejbolā - it īpaši piezemēšanās brīdī, kad uz pēdas un potītes struktūrām slodze ir vislielākā. 

Enertor Performance zolītes šādos gadījumos palīdz mazināt trieciena noslodzi uz pēdas vidusdaļu - garenvelvi, potītes un ceļa locītavu, kas nozīmīgi sportistiem un amatieriem ar potītes un pēdas saišu sastiepumiem vēsturē, kā arī cilvēkiem ar samazinātu pēdas garenvelves augstumu. Tomēr jebkuras traumas gadījumā ieteicams konsultēties ar ortopēdu vai fizioterapeitu, lai izvēlētos atbilstošas zolītes. 

Parametri
Cenas diapazonslīdz 50 eiro
ZīmolsEnertor
Uzrakstīt atsauksmi
Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot atsauksmi. Lūdzu Pieslēdzieties vai izveidojiet profilu

Mēs atradām līdzīgus produktus, kuri varētu Tev patikt!

 1. Sākot no 52,00 €
 2. Sākot no 52,00 €
 3. Sākot no 52,00 €
 4. Sākot no 30,00 €
 5. Sākot no 27,00 €
 6. Sākot no 29,00 €
Aizvērt