Mans grozs

SPORTA ZOLĪTES ENERTOR COMFORT FULL LENGTH

Kods
ENECF
Sākot no €30.00
Produktu atlikums: 2
pieejams

Pievienot vēlmju sarakstam
 

Enertor Comfort pilna garuma zolīties piemērotas lietošanai gan sporta, gan ikdienas apavos. Zolītes ieteicamas tiem, kas pastiprināti izjūt slodzes ietekmi uz papēdi un pēdas vidusdaļu, kā arī sāpes pēdas rajonā staigāšanas vai fiziskas slodzes laikā.

Pierādīts, ka Enertor Comfort zolīšu lietošana palīdz samazināt sāpes pēdā vai papēdī 91% gadījumu. Zolīte pielīp pie apava un neslīd pārvietošanās laikā. To iespējams pārvietot uz citiem apaviem, kad nepieciešams. D3O® tehnoloģija nodrošina trieciena absorbciju, mazinot traumu iespējas. 

  • Trieciena absorbcijas tehnoloģija - patentēta D3O® tehnoloģija samazina triecienu par 44% uz papēdi pēdas velvēm, nodrošinot vislabāko aizsardzību pēdai, potītei, ceļa locītavai un mugurai.
  • Zolītes piemērotas cilvēkiem, kas izjūt sāpes vai diskomfortu papēdī un pēdā slodzes laikā. 
  • Nepieciešamības gadījumā zolītes iespējams apgriezt purngala rajonā par pamatu ņemot kādu savu jau esošo apavu zolīti, tādā veidā pielāgojot Enertor Comfort individuāli.

Patentēta D3O® tehnoloģija - Enertor zolītes veidotas no specifiska materiāla, kas mīkstina triecienu, kad pēda kustas lēni, savukārt, reaģējot uz pastiprinātu slodzi, materiāls absorbē un izkliedē enerģiju pirms atgriežas sākuma elastīgā stāvoklī. Materiāls ir testēts un pārbaudīts, pierādīts, ka tas samazina triecienu par 44%. Vairāk par D3O® materiālu lasiet šeit.

Piegāde

Pakomāti visā Baltijā

2 darba dienas

2.99 €

 

Kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9.99 €

 

*bezmaksas piegāde no 50 €

Enertor produkciju iesaka un novērtē viens no veiksmīgākajiem un panākumiem bagātākajiem vieglatlētiem pasaulē - Useins Bolts. Enertor plaši izmanto profesionāli sportisti visā pasaulē, un tā noteikti ieteicama arī amatieriem un iesācējiem.

Enertor zolītes izstrādājuši vadošie ortopēdi un ir pierādīts, ka to izmantošana palīdz novērst sāpes papēdī un pēdā 91% gadījumu. Zolītes absorbē triecienu uz papēdi un pēdas struktūrām. Tas mazina noslodzi uz pēdas garenvelvi un šķērsvelvi slodzes laikā.

Pateicoties trieciena absorbcijas funkcijām, Enertor zolīšu lietošana var palīdzēt priekšlaicīgi novērst tādas izplatītas traumas, kā plantārais fascīts, ahileja cīpslas iekaisums, stresa lūzumi, apakšstilba un potītes muskulatūras cīpslu iekaisumi, sastiepumi un citas patoloģijas, kas visbiežāk rodas nepareizas pēdas un potītes novietojuma gadījumā slodzes laikā.

Īpaši svarīgi lietot zolītes ir ne tikai vieglatlētikā, bet arī citos sporta veidos, kur paredzēti lēcieni, piemēram, volejbolā - it īpaši piezemēšanās brīdī, kad uz pēdas un potītes struktūrām slodze ir vislielākā. 

Enertor zolītes šādos gadījumos palīdz mazināt trieciena noslodzi uz pēdas vidusdaļu - garenvelvi, potītes un ceļa locītavu, kas nozīmīgi sportistiem un amatieriem ar potītes un pēdas saišu sastiepumiem vēsturē, kā arī cilvēkiem ar samazinātu pēdas garenvelves augstumu. Tomēr jebkuras traumas gadījumā ieteicams konsultēties ar ortopēdu vai fizioterapeitu, lai izvēlētos atbilstošas zolītes. 

Parametri
Cenas diapazonslīdz 50 eiro
ZīmolsEnertor
Uzrakstīt atsauksmi
Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot atsauksmi. Lūdzu Pieslēdzieties vai izveidojiet profilu

Mēs atradām līdzīgus produktus, kuri varētu Tev patikt!

  1. Sākot no €52.00
  2. Sākot no €52.00
  3. Sākot no €52.00
  4. Sākot no €59.00
  5. Sākot no €59.00
Aizvērt