Mans grozs (0,00 €)

Pudele šeikeris ICONFIT Shaker 800ml

Kods
ICF-37
Sākot no 4,90 €
Produktu atlikums: 5+
pieejams

Pievienot vēlmju sarakstam
 

Šeikeris ICONFIT Shaker ir kvalitatīvs divdaļīgs šeikeris ar viegli atveramu vāciņu. Šeikerim ir noskrūvējama apakšējā daļa, kurā iespējams ērti paņemt līdzi papildu pulvera porciju. Tas ir labs līdzeklis kokteiļu un proteīna pulveru sajaukšanai un līdzi ņemšanai. Ar sietu aprīkotajā šeikerī pulveris šķīst ievērojami labāk, nekā to šķīdinot parastajā ūdens pudelē. Turklāt šeikerim ir viegli noskrūvējama apakšējā daļa, kurā var paņemt līdzi pulvera porciju vai kapsulas.

Šis šeikeris ar 800ml lielu ietilpību ļauj paņemt līdzi vairākas dzērienu porcijas, un tas ir pietiekami liels, lai paņemtu līdzi citus sporta dzērienus vai ūdeni lietošanai treniņa laikā. Noskrūvējamais vāciņš ļauj ērtā veidā piepildīt šeikeri ar pulveri un ūdeni – parastā ūdens pudele šādu iespēju nesniedz. Uz šeikera sāniem ir norādītas mērvienības, kas ļauj saprast, cik daudz šķidruma tajā ieliets.

Komplektā ir iekļauts arī siets, kas nodrošina labāku šķīdību. Kratot šeikeri, siets palīdz pulveri izšķīdināt īpaši ātri un vienmērīgi.

Šeikeris ir nepieciešams ikvienam, kurš lieto diētiskos kokteiļus, proteīnus vai citus treniņam nepieciešamus uztura bagātinātājus.

Piegāde

Pakomāti visā Baltijā

2 darba dienas

2,99 €

 

Kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9,99 €

 

*bezmaksas piegāde no 50 €

LIETOŠANA:
Izmanto šeikeri uztura bagātinātāju samaisīšanai, transportēšanai un īslaicīgai uzglabāšanai. Dozējot ievēro norādījumus uz produkta vai uztura bagātinātāja iepakojuma.

TILPUMS:
800 ml

Parametri
Cenas diapazonslīdz 25 eiro
ZīmolsICONFIT
Uzrakstīt atsauksmi
Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot atsauksmi. Lūdzu Pieslēdzieties vai izveidojiet profilu
Aizvērt