Mans grozs (0,00 €)

Masāžas vibrējoša ierīce BLACKROLL releazer

Kods
BL-A001002
149,90 €
Produktu atlikums: 1
pieejams

Pievienot vēlmju sarakstam
 

Masāžas vibrējoša ierīce BLACKROLL releazer

Masāžas ierīce BLACKROLL® RELEAZER ir patentēta terapeitiskā ķermeņamasāžas ierīce, kas paredzēta muskuļu apstrādei. Izmantojot mērķtiecīgu spiedienu, masāžas kustības un dziļas iedarbības vibrācijas masāžu, var sasniegt augstus rezultātus. BLACKROLL® RELEAZER apvieno pašmasāžas tehnoloģiju ar vibrācijas priekšrocībām.

RELEAZER ir divi viegli pielāgojami vibrācijas līmeņi: Vienkārša statiskā vibrācija un viļņu formas, vibrējošas kustības. Abu veidu masāža uzlabo audu elastīgumu un asinsriti. Taču ietekme ir intensīvāka, pievienojot svārstību kustības.

Masāžas intensitāti var regulēt arī, izmantojot dažādas RELEASER apstrādes virsmas. RELEAZER ir divas dažādas izliektas malas un divas taisnas malas. Sākumā RELEAZER masāžai iesakām izliektas malas, bet pēc tam ar BLACKROLL® RELEAZER jūs varat izmēģināt taisnās malas intensīvākai masāžai.

Kā lietot?

RELEAZER ir piemērots gan statiskām, gan dinamiskām masāžām. Statiskā masāža atbrīvo savilktos punktus. Lai to izdarītu, trīs reizes izdariet spiedienu stinguma punktā, tad pārejiet uz nākamo punktu. Dinamiskās izmantošanas mērķis ir izlīdzināt tonusu. Kustību var veikt lēni vai ātri. Ātrāka kustība rada virspusēju masāžas efektu audu augšējos slāņos. Lēnāk pārejot, jūs varat sasniegt lielāku dziļuma efektu ar masāžu.

BLACKROLL® releazer ķermeņa masāža ar vibrāciju var paātrināt vispārēju atveseļošanos. Līdzi nāk DVD ar video pamācību.

Papildus iespējams pievienot BLACKROLL® DEEP RELEAZER uzgaļus vēl dziļākai un punktu specifiskai masāžai. Apskati tos  ŠEIT!

  • Dziļi efektīva vibrācijas masāža;
  • Līdz pat 11 stundām akumulatora darbības laiks;
  • Akumulatoru var uzlādēt no datora, izmantojot pievienoto USB kabeli;
  • Apvieno masāžu ar vibrāciju;
  • Samazina tonusu muskuļos;
  • Uzlabo limfas atteci;
  • Uzlabo audu elastīgumu un tonusu;
  • Ātrāk atjaunojas ādas šūnas.

Piegāde

Pakomāti visā Baltijā

2 darba dienas

2,99 €

 

Kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9,99 €

 

*bezmaksas piegāde no 50 €

Kas izgudroja?

RELEAZER izstrādāja labi zināms sāpju terapeits Christopher Gordon (CIT). Gordons daudzus gadus ir ieguldījis ideālas ķermeņa masāžas ierīces izstrādē. Klīniskais pētījums, kas tika veikts 2015. gadā (nejaušināts, dubultakls, standartizēts), kurš tika prezentēts Fascia Pasaules kongresā Vašingtonā, nesen parādīja savu terapeitisko ietekmi uz veslību.

Parametri
Cenas diapazonslīdz 200 eiro
ZīmolsBlackroll
VeidsMasāžas rīki
Uzrakstīt atsauksmi
Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot atsauksmi. Lūdzu Pieslēdzieties vai izveidojiet profilu
Aizvērt