Mans grozs (0,00 €)

Jogas bloks un masāžas komplekts BLACKROLL BLOCK SET

Kods
BL-A000450
39,90 €
Produktu atlikums: 3
pieejams

Pievienot vēlmju sarakstam
 

Jogas bloks un masāžas komplekts BLACKROLL BLOCK SET

Vingrošanas bloks BLACKROLL® BLOCK SET ir komplekts ar perfekti koordinētiem produktiem efektīvai pašmasāžai. Komplekts satur BLACKROLL® BLOCK, MINI un BALL 08.

Šis komplekts pamatoti ir pazīstams kā ķermeņa masāžas rīku "Šveices armijas nazis" ("Swiss army knife"). Individuāla muskuļu un ķermeņa daļu mērķtiecīga masāža ir daudzkārt efektīvāka, izmantojot šos BLACKROLL® produktus kompleksi, piemēram, krūšu kurvja, plaukstu, pēdu, rokas vai augšstilbu masāžai.

Tas papildina un paplašina BLACKROLL® produktu lietošanas iespējas. BLACKROLL® BLOCK ir daudzfunkcionāls rīks , ideāls, lai ievietotu BLACKROLL® MINI vai BLACKROLL® DUOBALL 08 un BLACKROLL® BALL 08.    

  • Ideāls jogas bloks;
  • Lielisks papildinājums mazajiem BLACKROLL® instrumentiem;
  • Stabils pamats dažādiem vingrinājumiem;
  • Ērts bloks mazo BLACKROLL® produktu uzglabāšanai.

Piegāde

Pakomāti visā Baltijā

2 darba dienas

2,99 €

 

Kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9,99 €

 

*bezmaksas piegāde no 50 €

BLACKROLL® BLOCK SET ļauj veikt intensīvāku miofasciālu sevis masāžu ar mazajiem BLACKROLL® instrumentiem. Atkarībā no Jūsu vajadzībām, jūs varat izmantot BLOCK ar mazajiem BLACKROLL® produktiem, lai radītu lielāku spiedienu un masāžas efekts iekļūtu dziļāk audos. Tas ļauj piekļūt pie dziļākajām muskuļu grupām. To var arī izmantot kā jogas bloku: to izmanto, lai atbalstītos, lai atrastu līdzsvaru vingrošanas pozās vai, lai mazinātu spiedienu uz muguru meditācijas laikā.

Parametri
Cenas diapazonslīdz 50 eiro
ZīmolsBlackroll
VeidsJogas bloki
Uzrakstīt atsauksmi
Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot atsauksmi. Lūdzu Pieslēdzieties vai izveidojiet profilu
Aizvērt