Mans grozs (0,00 €)

Masāžas ierīces uzgalis BLACKROLL BOOSTER HEAD black/green/grey

Kods
BL-A001114
49,90 €
Produktu atlikums: 1
pieejams

Pievienot vēlmju sarakstam
 

Vibrācijas masāžas ierīces BLACKROLL® BOOSTER HEAD uzgaļi piemēroti BLACKROLL® BOOSTER vibrācijas ierīcei, kas paredzēta miofasciālai muskulatūras atbrīvošanai. Pievienojot BLACKROLL® BOOSTER ierīcei uzgaļus, iespējams sasniegt un atbrīvot miofasciālos trigerpunktus muskulatūrā, kā arī atbrīvot saspringtu muskuli pēc slodzes.

BLACKROLL® BOOSTER HEAD uzgaļi izstrādāti dažādās formās un pēc dažādas cietības, lai optimāli sniegtu vēlamo rezultātu. BOOSTER HEAD dod iespēju veikt vibrācijas masāžu vēl specifiskāku. Uzgaļus iespējams pozicionēt dažādos veidos.

Ar ierīci un uzgaļiem iespējams veikt dziļu audu masāžu, punktu - specifisku masāžu, kā arī vispārēju masāžu ķermeņa muskulatūrai. Tomēr ieteicams sākumā konsultēties ar profesionāli - treneri vai fizioterapeitu pareizas pašmasāžas tehnikas izpildei. 

 

 

Piegāde

Pakomāti visā Baltijā

2 darba dienas

2,99 €

 

Kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9,99 €

 

*bezmaksas piegāde no 50 €

Vibrācijas masāžas ierīce BLACKROLL® BOOSTER HEAD atbrīvo muskuļus un miofasciālus trigerpunktus, uzlabo asins cirkulāciju un veicina muskulatūras atjaunošanos. BLACKROLL® BOOSTER HEAD lietojams kopā ar BLACKROLL® BOOSTER vibrācijas ierīci. Atrodi to ŠEIT.

Svars: 149g 

 

Parametri
Cenas diapazonslīdz 50 eiro
ZīmolsBlackroll
VeidsMasāžas rīki
Uzrakstīt atsauksmi
Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot atsauksmi. Lūdzu Pieslēdzieties vai izveidojiet profilu
Aizvērt