Mans grozs (0,00 €)

Stīgošanas iekārta Gamma Progression II ELS

Kods
MPELS
1 999,00 €
Iespējams pasūtīt

Piegādes laiks 7-14 dienas

Pievienot vēlmju sarakstam
 

Stīgošanas iekārta Gamma Progression II ELS

Stīgošanas iekārta Gamma Progression II ELS ir profesionāla stīgošanas iekārta, kas piemērota pieprasītiem stīgošanas servisiem, kur svarīgi ir darbu paveikt pēc iespējas ātri. 

Šīs iekārtas digitālais vadības panelis ar w/LED ekrānu nodrošinās ar ērtu darbības vadāmību.
Elektroniski kontrolējama, konstanta vilkšanas/spriegošanas sistēma nodrošinās precīzu spriegojuma kontroli, kura ir no 5 – 40 kg pielāgojama par 0,1 vienību.

Šī iekārta ir aprīkota ar Start Quick Closing sistēmu, ātras nospriegošanas stīgu satvērēju, kā arī ar centrēšanas montāžas sistēmu.

Ar universālo stīgu skavām ar atstarpēm var stīgot visdažādākos rakešu tipus. Lai stīgošanas darbus padarītu maksimāli ērtus un ātrus, iekārta ir aprīkota ar pedāļa spriegošanas slēdzi.

Iekārtas komplektā ietilpst arī instrumenti (īlens, heksadecimāls uzgriežņatslēgas komplekts, knaibles, diogonāli griežamās knaibles, tīrīšanas akmens un starta skava un pārklājs)

Ar stīgošanas iekārtu iespējams stīgot arī badmintona un skvoša raketes. 

Gamma Progression II iekārtai ir 5 gadu garantija/ 1 gada garantija elektronikai, stīgu svirām un stīgu satvērēja komponentēm. Papildus iespējams iegādāties statīvu.
 
*Sīkākai informācijai sazinies ar mums!

Piegāde

Pakomāti visā Baltijā

2 darba dienas

2,99 €

 

Kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9,99 €

 

*bezmaksas piegāde no 50 €

Gamma Sports ir neapstrīdams līderis Pasaulē stīgošanas iekārtu ražošanā. Gamma piedāvā stīgošanas iekārtas sākot no mehāniskajām, vienkāršām iekārtām un beidzot ar profesionālām stīgošnas iekārtām, kuras ir pilnībā automatizētas un piemērotas stīgošanas servisiem ar ļoti lielu noslodzi. Gamma plašais stīgošanas iekārtu klāsts un daudzās inovācijas šo iekārtu ražošanā pierāda Gamma kā līdera statusu. Ja Tu vēlies tiešām funkcionālu un ilgmūžīgu stīgošanas iekārtu, tad izvēlies Gamma. 

megango ir oficiālais Gamma stīgošanas iekārtu izplatītājs un palīdzēs iekārtu uzstādīšanā un lietošanā.

Parametri
Cenas diapazons500 un vairāk
ZīmolsGamma stīgotāji
Stīgošanas iekārtasGalda
Uzrakstīt atsauksmi
Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot atsauksmi. Lūdzu Pieslēdzieties vai izveidojiet profilu
Aizvērt