Mans grozs (0,00 €)

Stīgošanas iekārta Gamma 6004

Kods
MG63
2 055,00 €
Iespējams pasūtīt

Piegādes laiks 7-14 dienas

Pievienot vēlmju sarakstam
 

Stīgošanas iekārta Gamma 6004

Stīgošanas iekārta Gamma 6004 ir augstas precizitātes stīgošanas iekārta. Tā ir piemērota stīgošanas servisiem, kuriem svarīga recizitāte. Manuāli kontrolējama, konstanta spriegošanas sistēma nodrošinās precīzu spriegojuma kontroli, kura ir no 4 - 41 kg.

Šī iekārta iraprīkota ar Start Quick Closing sistēmu, ātras nospriegošanas stīgu satvērēju kā arī ar centrēšanas montāžas sistēmu. Ar  universālo stīgu skavām ar atstarpēm iespējams stīgot visdažādākos rakešu tipus (Tenisa, badmintona, skvoša).

Spriegošanas ierīcei ir grīdas statīvs, ar kura palīdzību var pielāgot darbam nepieciešamo augstumu no 36-48 cm un uz kura šo iekāru var grozīt 360 grādus ap asi.

Iekārta prīkota ar instrumentu glabāšanas kasti un instrumentiem (īlens, heksadecimāls uzgriežņatslēgas komplekts, knaibles, diogonāli griežamās knaibles, tīrīšanas akmens un starta skava un pārklājs.

Gamma 6004 iekārtai ir 5 gadu ierobežotā garantija.                             

*Sīkākai informācijai sazinies ar mums!

Piegāde

Pakomāti visā Baltijā

2 darba dienas

2,99 €

 

Kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9,99 €

 

*bezmaksas piegāde no 50 €

Gamma Sports ir neapstrīdams līderis Pasaulē stīgošanas iekārtu ražošanā. Gamma piedāvā stīgošanas iekārtas sākot no mehāniskajām, vienkāršām iekārtām un beidzot ar profesionālām stīgošnas iekārtām, kuras ir pilnībā automatizētas un piemērotas stīgošanas servisiem ar ļoti lielu noslodzi. Gamma plašais stīgošanas iekārtu klāsts un daudzās inovācijas šo iekārtu ražošanā pierāda Gamma kā līdera statusu. Ja Tu vēlies tiešām funkcionālu un ilgmūžīgu stīgošanas iekārtu, tad izvēlies Gamma. 

megango ir oficiālais Gamma stīgošanas iekārtu izplatītājs un palīdzēs iekārtu uzstādīšanā un lietošanā.

Parametri
Cenas diapazons500 un vairāk
ZīmolsGamma stīgotāji
Stīgošanas iekārtasStenda
Uzrakstīt atsauksmi
Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot atsauksmi. Lūdzu Pieslēdzieties vai izveidojiet profilu