Mans grozs (0,00 €)

Prince ir viena no vadošajām tenisa rakešu un inventāra ražotājfirmām pasaulē. Prince tenisa raketes ir atzītas par vienām no labākajām un augstākās klases raketēm pasaulē. Prince bija pirmie, kas radīja inovatīvās tenisa raketes ar palielinātu galvas izmēru un pagarinātu formu.  Šobrīd ar Prince tenisa raketēm spēlē tādi slaveni tenisisti kā John Isner un Lucas Pouille, dubultspēļu pirmrindnieki brāļi Bob Bryan un Mike Bryen, kā arī sieviešu līgā Jelena Jankovic un Annika Beck. Tagad arī Prince tenisa piederumus iespējams iegādāties Latvijā un visā Baltijā, mūsu interneta veikalā! Skati Prince produkciju mūsu veikalā ŠEIT!

Prince tennis oficiālā mājas lapa: http://www.princetennis.com/ 

 

Gamma uzņēmums ir ar 40 gadus senu vēsturi, kas izstrādā inovatīvus produktus tenisa spēlētājiem. Gamma ražotās augstākās klases tenisa rakešu stīgas radīja izmaiņas stīgu tirgū, sākot piedāvāt sintēstiskās stīgas, kas šobrīd tiek atzītas par vienām no labākajām tenisistu aprindās.
Gamma piedāvā ļoti lielu produkcijas klāstu  - tenisa raketes, tenisa stīgas, rakešu piederumus, tenisa bumbiņas, gripus, klusinātājus, tenisa bumbu grozus, dažādus produktus tenisa treniņiem kā arī stīgošanas mašīnas. Skati Gamma produkciju mūsu veikalā ŠEIT! 

Gamma sports oficiālā mājas lapa: http://gammasports.com/ 

 

Camelbak pudeles ir radušās no visvienkāršākajām cilvēka vajadzībām - slāpes. 1988. gadā radās pirmā ideja par mugursomām ar ūdens sistēmu. Un no tā laika Camelbak ir izmantojuši augstākās tehnoloģijas un inovatīvus risinājumus, lai piedāvātu augstvērtīgas mugursomas ar ūdens dzeršanas sistēmu, kā arī ūdens pudeles ar mūža garantiju. Apskati Camelbak produkciju mūsu veikalā ŠEIT!

Camelbak oficiālā mājas lapa: https://international.camelbak.com 

 

 

BLACKROLL® zīmols dibināts 2007. gadā Vācijā. Zīmols ietver dažādus augstākās kvalitātes ruļļus, bumbas un citus instrumentus pašmasāžas veikšanai un ķermeņa atjaunošanai - sportam, aktīvai atpūtai, rehabilitācijai. BLACKROLL® ir piemērots visu vecumu cilvēkiem ar dažādiem sportiskās sagatavotības līmeņiem,  lai pilnveidotu ķermeņa elastību, līdzsvaru un izturību, veicot vienkāršus pašmasāžas vingrinājumus. Mēs aicinām jūs izmēģināt BLACKROLL® produktus un gūt fantastisku pieredzi, pārliecinoties, ka tas pozitīvi ietekmēs jūsu sporta veiktspēju un vispārējo pašsajūtu pirms un pēc sporta aktivitātēm. Apskati BLACKROLL® produkciju mūsu lapā ŠEIT!

Blackroll® oficiālā mājas lapa: https://www.blackroll.com/ 

Swedish Posture ir augstākās kvalitātes zviedru zīmols. Swedish Posture produkcija ietver stājas korektorus, tenažierus un rehabilitācijas produktus. Zīmols ražo produkciju ar mērķi uzlabot un nostiprināt mūsu stāju ikdienā, kā arī izvairīties no muguras sāpēm. Stājas korektori ne tikai palīdz noturēt ergonomisku pozu, bet darbojas kā "atgādinājums" mūsu ķermenim iztaisnoties. Swedish Posture dibinātāja Emma Pihl sāka ar stājas korektoru ražošanu un izstrādi pateicoties savai interesei par mūsdienu dzīves veidu un tā ietekmi uz muskuloskeletālo sistēmu. Kopš tā laika zīmols guvis lielu popularitāti visā pasaulē un izpelnās atzinību dažādas starptautiskās medicīnas un rehabilitācijas izstādēs. Apskati Swedish Posture produkciju mūsu veikalā ŠEIT! 

Swedish Posture oficiālā mājas lapa: https://www.swedishposture.com 

ASICS nosakuma akronīms veidots no latīņu frāzes "Anima Sana in Corpore Sano", kas nozīmē "vesels prāts veselā ķermenī". Visā pastāvēšanas laikā zīmols cieši pieturas pie šīs filozofijas. Katra Asics inovācija, koncepts un ideja veidota, lai radītu augstākās kvalitātes produktu. Asics misija ir kļūt par pirmo brendu sporta entuziastu un profesionālu sportistu aprindās, kas nu jau īstenojusies. Asics tenisa apavus lieto arī pasaulē viens no šī brīža labākajiem tenisistiem Novak Djokovic. Asics pirmssākumi meklējami jau 1949.gadā Japānā un 1977.gadā brends nokļuva ASV pēc tam attīstoties un iekarojot pasaules tirgu. Skati Asics produkciju mūsu veikalā ŠEIT!     

Oficiālā Asics mājas lapa: https://www.asics.com/us/en-us/ 

 

Let's Bands pārstāv augstākās kvalitātes treniņu aprīkojumu, treniņu programmas, modernas izglītības kursus un inovatīvas grupu fitnesa programmas. Let's Bands ir pirmais uzņēmums, kas izveidoja originālu treniņu modeli, izmantojot tikai pretestības lentes, vai arī: mazākais sporta klubs pasaulē. Apvienojot speciāli izstrādātās pretestības lentes ar progresīvu treniņu instrukciju, Let's Bands ir pionieris individuālajās un grupu fitnesa nodarbībās. Let's Bands apvieno profesionāļu zināšanas, perfekti izstrādātu un augstas efektīvitātes mācību metodi. Apskati Let's Bands produkciju mūsu lapā ŠEIT!

Let's Bands oficiālā mājas lapa: https://letsbands.com/en/ 

 

         

Fitletic zīmols ražo jostas un pleca somas skriešanai un citiem sporta veidiem, aktīvai atpūtai. Zīmola produkcija ir īpaša ar to, ka somas pieguļ ķermenim, nešūpojas aktivitāšu laikā, kā arī tām ir dažādi veidi, kādi vien Tev nepieciešami - ar kabatām telefonam, atslēgām, ar stiprinājumiem sacensību numuram, sporta dzērienu turētājiem un citām noderīgām lietām. Apskati Fitletic produkciju mūsu lapā ŠEIT! 

Fitletic oficiālā mājas lapa: https://fitletic.com 

 

Cocoon zīmola filozofija ietver piedzīvojumus, pasaules izpēti un došanos pie dabas jebkādos laika apstākļos! Zīmols izceļas ar to, ka Cocoon mikrošķiedras dvieļi, guļammaisa palagi un kakla atbalsta spilveni ir tik kompakti, ka tos viegli vari sarullēt un ielikt kabatā, tajā pāšā laikā tie pilda savu funkciju. Cocoon produkti veidoti no augstākās kvalitātes auduma un uz šiem produktiem vari paļauties jebkurā ceļojumā. Cocoon produkciju mūsu lapā skati ŠEIT!

Cocoon oficiālā mājas lapa: https://www.cocoon.at/en/

YOLK ir saules enerģijas uzņēmums, kas specializējas augstas kvalitātes, inovatīvu saules enerģijas paneļu izstrādē un ražošanā. YOLK ir pasaulē vieglākais un plānākais saules enerģijas lādētājs, kas spēj uzlādēt jebkuru ierīci, kurai ir USB kabelis. YOLK galvenais mēŗķis ir ienest vairāk saules enerģijas, ikviena cilvēka ikdienas dzīvē. Apskati Yolk produkciju mūsu lapā ŠEIT!  

 

         

Buff zīmola stāsts aizsākās jau 1991.gadā, kad tā dibinātājs Joan Rojas, kas bija kaislīgs motociklists, ievēroja, ka traucoties ātrumā ar motociklu, neviena šalle labi nepasargā kaklu no lielā vēja un nav parocīga braucienam. Tad sākās vispiemērotākās tehnikas un auduma meklējumi kakla šallēm, kas būtu gan ērtas, gan labi aizturētu vēju un aukstumu. Tā izveidojās BUFF pirmā kolekcija un kopš tā laika zīmols ir attīstījies tik tālu, ka tiek izplatīts visā pasaulē, kā viens no augstākās kvalitātes darba un brīvā laikā funkcionālo apģērbu zīmoliem. Apskati Buff produkciju mūsu lpā ŠEIT!

Buff oficiālā mājas lapa: https://www.buff.com

Wilson ir leģendārs, pasaules līmeņa zīmols, kura dibinātājs ir Ford Wilson 1913.gadā. Wilson ir amerikāņu ikona pasaulē, kas piedāvā sporta inventāru tenisam, golfam, beisbolam, amerikāņu futbolam. Wilson galvenie pārstāvētie sporta veidi ir teniss, beisbols, amerikāņu futbols, golfs, basketbols, sotfbols, badmintons un skvošs. Wilson trīs galvenie virzieni ir rakešu sports, komandu sports un golfs. Apskati Wilson produkciju mūsu veikalā ŠEIT!

Wilson oficiālā mājas lapa: http://www.wilson.com/en-gb/  

Bauerfeind AG ir viena no vadošajām medicīnas produktu ražotnēm pasaulē, kas ražo augstas kvalitātes medicīnas produktus dzīves kvalitātes uzlabošanai: kompresijas zeķes, zeķbikses, ortozes, ortopēdiskās zoles un apavus. Bauerfeind apvieno desmitiem gadu laikā krātu pieredzi, tehnoloģiju eksperimentus un ražošanas inovācijas, lai nodrošinātu labāko veselības aprūpē. Skati Bauerfeind produkciju mūsu veikalā ŠEIT! 

Bauerfeind oficiālā vietne: http://www.bauerfeind.com/worldmap/

 

25 gadu pieredze un vairāk 200 000 apmierinātu klientu. Tenex® elkoņa amortizators ar augsta blīvuma šķidro formulu, kas izstrādāta, lai absorbētu vibrācijas plaukstas locītavā un pasargātu no karpāla sindroma rašanās, tenisista elkonim, golfera elkonim, muskuļu saspringrumam un nogurumam. Tenex® elkoņa amortizatorus iesaka ārsti, lai mazinātu tenisista elkoņa simptomus. Piemērots īpaši tiem, kuri dod priekšroku neinvazīvai ārstēšanai. Ķirurģiskās procedūras un kortizola radītie riski ir papildus izdevumi pacientiem. Tenex®  ir efektīvs neinvazīvs risinājums elkonim. Apskati Tenex® elkoņa saiti mūsu veikalā ŠEIT!

Tenex oficiālā mājas lapa: http://www.tennis-elbow.com/index.php 

 

Aizvērt