Mans grozs (0,00 €)

Jogas komplekts BLACKROLL Yoga Set (paklājs, jogas josta un soma)

Kods
BL-A001217
99,90 €
Produktu atlikums: 2
pieejams

Pievienot vēlmju sarakstam
 

Jogas komplekts BLACKROLL® Yoga Set ietver divus jogas rīkus ar ietilpīgu somu.

BLACKROLL® MAT: Neslīdoša, mīksta virsma ērtiem treniņiem un

BLACKROLL® BELT: īpaši maigai stiepšanai un jogas pozu optimizēšanai.

BLACKROLL® SOMA: Praktisks izmērs, piedāvā vietu visiem jogas piederumiem. Vingrošanas paklājs BLACKROLL® ir ražots no neslīdoša virsējā materiāla un īpaši rūtotas apakšas, lai maksimāli novērstu slīdēšanu vingrošanas laikā. BLACKROLL® vingrošanas paklājs ir paredzēts dažādām telpām, gan lielām fitnesa zālēm, gan lietošanai mājās vai ārā. Tas ir ļoti viegli tīrāms un pilnībā bez aromāta. Visi BLACKROLL® paklāji ir ražoti Vācijā no videi draudzīgiem materiāliem, kas atbilst Oeko-Tex Standard 100.

Izmēri: 1.85cm x 65cm x 5mm;
Svars: 2500g;
Videi draudzīgs;
100 % pārstrādājams;
Bez ķimikālijām;
Bez aromāta;
Ūdens izturīgs;
Viegli kopjams.

Jogas josta BLACKROLL® YOGA BELT ir 230 cm gara. Tā ir aprīkota ar diviem izturīgiem D formas metāla gredzeniem, lai ērti pielāgotu jostu un droši turētu to vajadzīgajā garumā. Tas padara BLACKROLL® YOGA BELT piemērotu jebkura ķermeņa izmēram:

  • Atbalsta stiepšanos atsevišķās jogas pozās.
  • Ļauj plašāk panākt plašāku snieguma amplitūdu.
  • Piemērota jebkura ķermeņa izmēram.

Daudzi cilvēki praktizē jogu, lai sasniegtu pilnīgi jaunu ķermeņa sajūtu, lielāku relaksāciju un lielāku elastību. Joga patiešām ir lielisks veids, kā atpūsties gan fiziski, gan garīgi, kā arī iegūt jaunus spēkus. Ja vēlaties uzlabot savas jogas pozas un panākt vēl labāku stiepšanos, ieteicams izmantot BLACKROLL® BELT. Šī josta var būt lielisks palīgs jogas pozu veikšanā, lai panāktu vēl labāku muskuļu un fasciālo kustīgumu un maigāku stiepšanos.
Iesācējiem un profesionāļiem: Maiga stiepšanās ar BLACKROLL® YOGA BELT

YOGA SET apvienošana ar citiem BLACKROLL® produktiem:

Ja vēlaties lielāku elastību un mobilitāti ikdienas dzīvē un sportā, varat papildināt savu treniņu ar BLACKROLL® fasciju rīkiem. BLACKROLL® STANDARD un MED fasciju ruļļi ir ideāli piemēroti muskuļu sasprindzinājuma mazināšanai.

Sasprindzinājums bieži rodas arī dziļākajos audu slāņos, kurus ir grūti sasniegt tikai ar BLACKROLL® STANDARD un MED. Šeit nelielie BLACKROLL® fasciju rīki var būt lielisks palīgs, atslābinot atsevišķas muskuļu grupas un ārstējot sāpīgus punktus.

Padoms: Lai panāktu lielāku elastību un relaksāciju miofasciālajos audos, BLACKROLL® YOGA BELT var kombinēt ar BLACKROLL® BALL 08 un BLACKROLL® MINI putu veltni. Abi rīki ir pieejami kopā ar BLACKROLL® BLOCK kā Broome BLACKROLL® BLOCK SET.

Piegāde

Pakomāti visā Baltijā

2 darba dienas

2,99 €

 

Kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9,99 €

 

*bezmaksas piegāde no 50 €

Joga ir ne tikai viens no vecākajiem, bet arī viens no efektīvākajiem vingrinājumu veidiem, kas var veicināt labāku ķermeņa sajūtu. Regulāra jogas pozu (asānu) prakse maigi izstiepj un atslābina muskuļus un fasciju, lēnām atbrīvojot spriedzi un fasciālās saķeres.

Cilvēki, kas katru dienu praktizē jogu, ilgtermiņā var saglabāt fasciju un muskuļus mīkstus un elastīgus. Ne tikai asiņu piegāde jūsu audiem ir daudz labāka - joga var arī uzlabot jūsu muskuļu kustīgumu un elastību.

Jogas pozas iesācējiem var radīt grūtības. Stiepšanās bieži rada problēmas. Īpaši tas attiecas uz gadījumiem, kad muskuļi ir ļoti saspringti vai saīsināti. BLACKROLL® YOGA BELT var būt lielisks palīgs, atbalstot atsevišķas jogas pozas, lai jogas laikā iegūtu lielāku atbalstu un drošību. Izmantojot jogas jostu, kustības var veikt īpaši lēni un maigi, tāpēc stiepšanās ir daudz maigāka nekā bez jostas. Jogas mērķis ir labāka muskuļu un fasciju elastība, bet optimāla stiepšanās bieži nav iespējama bez palīglīdzekļiem vai partneriem.

Parametri
Cenas diapazonslīdz100 eiro
ZīmolsBlackroll
Uzrakstīt atsauksmi
Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot atsauksmi. Lūdzu Pieslēdzieties vai izveidojiet profilu
Aizvērt