Mans grozs (0,00 €)

Distances līgums

Šis līgums tiek slēgts starp interneta tirdzniecības vietnes www.megango.lv īpašnieku SIA ORCCAN, reģistrācijas Nr. 40103949850, juridiskā adrese: Tālivalža iela 20 k-1 - 14, Rīga, (turpmāk tekstā – Pārdevējs), un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu www.megango.lv interneta tirdzniecības vietnē. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti www.megango.lv interneta tirdzniecības vietnē.

1.Ar šo līgumu www.megango.lv apņemas piegādāt Pircēja www.megango.lv interneta tirdzniecības vietnē pasūtīto preci, bet Pircējs apņemas pieņemt un apmaksāt pasūtīto preci, atkarībā no izvēlētā piegādes veida.
2.Pircējs pasūta Preces, aizpildot attiecīgu pasūtījuma formu Pārdevēja mājas lapā www.megango.lv. Veicot pasūtījumu, Pircējs apņemas norādīt precīzu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un savu kontaktinformāciju un noformē pirkumu, nospiežot uz lauka „Noformēt pirkumu“. Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā Preces piegāde netiek garantēta. Preces pasūtīšana uzskatāma par Pircēja piedāvājumu Pārdevējam noslēgt šo Distances līgumu par pasūtītās Preces piegādi un par Pircēja piekrišanu iegādāties pasūtīto Preci par norādīto cenu. Ja pasūtījums būs pareizi noformēts, parādīsies uzraksts ar Jūsu pasūtījuma numuru.
3. Pēc pasūtījuma noformēšanas Pircējs saņems automātisko e-pastu ar pasūtījuma veikšanas apstiprinājumu. Kad Pircējs ir saņēmis vietnes www.megango.lv automātisko pasūtījuma apstiprinājumu, uzskatāms, ka www.megango.lv ir pieņēmis Pircēja piedāvājumu Distances līgumam un šis Distances līgums uzskatāms par noslēgtu starp Pircēju un www.megango.lv.
4. Preču cenas vietnē www.megango.lv ir norādītas ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Piedāvātās cenas ir spēkā norādītajā laika posmā, ja tāds ir norādīts. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā, bet tās ir redzamas pasūtījuma noformēšanas laikā.
5.Pasūtījumus Pircējs var veikt 24 stundas diennaktī, bet pasūtījumu komplektēšanu Pārdevējs veic: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, sestdienās, svētdienās - komplektēšana netiek veikta.
6.Pircējs var izmantot Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt Preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā. Lai izvairītos no strīdus situācijām, Preces saņemšanas brīdī Pircējam ir jāpārliecinās vai tā atbilst pasūtījumam (krāsa, preces nosaukums un citi būtiski parametri).
7.Gadījumā, ja Preces ir sakomplektētas neprecīzi, Pircējam ir tiesības Preci apmainīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā, aizpildot atgriešanas veidlapu. Atgriešanas izdevumus iepriekšminētajā gadījumā sedz Pārdevējs.
8.Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, jāņem vērā šādi ieteikumi un nosacījumi:
8.1.Atgriežamā Prece nedrīkst būt lietota (ņemot vērā Preces specifiku). Ja atgriežamās Preces stāvoklis ir pasliktinājies, un tas ir noticis nepareizi to uzglabājot, Pircējam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības.
8.2.Pircējam ir pienākums saglabāt un nesabojāt Preces oriģinālo iepakojumu.
8.3.Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tādā gadījumā tam ir jāsazinās ar Pārdevēju, rakstot uz epastu [email protected], kā arī jāaizpilda Atteikuma tiesību veidlapa.
8.4.Sīkāku informāciju par to, kas ir distances līgums un atteikuma tiesības, Pircējs var iepazīties sekojošā mājas lapas adresē:http://www.ptac.gov.lv
8.5.Naudu par atgriežamo Preci un tās piegādes izmaksām Pārdevējs atgriež Pircējam uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanas un atteikuma veidlapā norādītās Preces saņemšanas Pārdevēja noliktavā (Rēzeknes ielā 3a, Rīga, LV-1073) pamatojoties uz Pircēja atteikumu.
9. Pasūtījuma izpilde tiek noteikta sekojošos termiņos:9.1. Rīgas pilsētas robežās - 1 līdz 2 darba dienu laikā no pasūtījumu apstiprināšanas brīža, ja prece ir noliktavā.9.2. Latvijas teritorijā - 1 līdz 5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas bankas norēķinu kontā.9.3. Precēm, kuras nav noliktavā, pasūtījuma izpildes termiņš ir no 1 līdz 30 dienām
10. Gadījumā, ja Pircēju pasūtītā prece ražotāja noliktavā ir beigusies Pircējspar to nekavējoties tiek brīdināts telefoniski, saņemot zvanu uz Pircēja norādīto telefona nummuru vai rakstiski uz Pircēja norādīto e-pasta adresi. Šādā gadījumā Pircējam tiks atmaksāta visa viņa veiktā iemaksa, ja Pircējs ir izvēlējies apmaksas veidu „ar pārskaitījumu” un veicis apmaksu, vai pēc Pircēja izvēles tiks piedāvāta ekvivalenta prece par ekvivalentu cenu.
11. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties preces saņemšanas veidu:
11. 1. Bezmaksas – pasūtīto preci iespējams saņemt noliktavā – Rēzeknes ielā3a, Rīgā, LV-1073.
11.2. Piegāde uz Pircēja izvēlēto Omnivas pakomātu. Preces piegādes izmaksas uz Omnivas pakomātu tiek saskaņotas pasūtījuma noformēšanas laikā.
11.3 Piegāde ar kurjeru uz Pircēja norādīto adresi. Preces piegādes izmaksas tiek saskaņotas pasūtījuma noformēšanas laikā.
12.Apmaksu par Preci Pircējs veic interneta veikalā www.megango.lv, izmantojot norēķinu karti, Paypal vai ar pārskaitījumu uz SIA ORCCAN konta numuru, kas norādīts rēķinā. Visus piegādes izdevumus sedz Pircējs.
13.Šis Līgums ir saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Pircējsapliecina, ka ir iepazinies ar šī Līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot un pildīt.
14.Pircējs tiek informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus.

Aizvērt