Oksidatīvais stress - kas tas ir un ko tas nodara organismam?

Oksidatīvais stress - kas tas ir un ko tas nodara organismam?
Oksidatīvais stres

Oksidatīvais stress ir bioloģisks process, kurā organisms nonāk nelabvēlīgā stāvoklī sakarā ar brīvo radikāļu uzbrukumiem. Šie brīvie radikāļi ir molekulas ar nepilnīgu elektronu skaitu, kas var bojāt šūnas un DNS struktūru. Tas var izraisīt dažādas slimības, ieskaitot aterosklerozi, diabētu un pat vēzi (Halliwell, 2006).

Arvien pieaugošais oksidatīvā stresa līmenis ir kļuvis par svarīgu veselības problēmu mūsdienu sabiedrībā. Tas galvenokārt ir saistīts ar nepareizu dzīvesveidu, kā arī vides faktoriem, piemēram, piesārņojumu un nelabvēlīgu uzturu (Sies et al., 2017). Šīs problēmas aktualitāte ir nepārtraukti pieaugoša, jo cilvēku dzīvesveids un vides apstākļi turpina mainīties.

Lai risinātu oksidatīvā stresa problēmu, ir svarīgi pievērst uzmanību uzturam, kas ir bagāts ar antioksidantiem, piemēram, C un E vitamīniem, kā arī selēnu un cinka minerāliem (Halliwell & Gutteridge, 2015). Tāpat ir jāveic pasākumi, lai samazinātu piesārņojumu un uzlabotu dzīvesveidu, ieskaitot fizisko aktivitāti un stresa mazināšanu (Sies et al., 2017).

GliSODin uztura bagātinātāji ir izstrādāti, lai palīdzētu cīnīties pret oksidatīvo stresu. GliSODin ir īpašs uztura bagātinātājs, kas satur super-oksidatīvā-dismutāzi (SOD), enzīmu jeb fermentu, kas ir dabīgs antioksidants mūsu ķermenī. SOD ir ļoti efektīvs antioksidants, kas spēj neitralizēt brīvos radikāļus un aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa radītajiem bojājumiem.

Kad ķermenī ir pietiekami daudz SOD, tas palīdz samazināt oksidatīvo stresu, uzlabot šūnu veselību un stiprināt imūnsistēmu. GliSODin uztura bagātinātāji piedāvā SOD uzlabotu pieejamību, nodrošinot, ka organisms var labāk izmantot šo antioksidantu, lai aizsargātu sevi no oksidatīvā stresa.

Tādējādi, lietojot GliSODin uztura bagātinātājus, cilvēki var uzlabot savu ķermeņa aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem un oksidatīvo stresu, kas, savukārt, var palīdzēt uzturēt veselīgu ādu, samazināt iekaisumu un veicināt labāku vispārējo veselību.

GliSODin Formulas

GliSODin Formulas oksidatīvā stresa mazināšanai:

Dalīties ar šo ziņu