Labākā silikona zobu birste - PomaBrush!

Labākā silikona zobu birste - PomaBrush!

 

PomaBrush ir zīmols, kas radīts 2020. gadā, uzsākot savu kampaņu tādās pūļa finansēšanas platformās kā  ‘’Kickstarter’’ un ‘’Indiegogo’’. PomaBrush fokuss ir radīt silikona elektrisko zobu birsti, ar minimālu dizainu, kas piesaista uzmanību.

Šī elektriskā silikona zobu suka ir veidota, lai pildītu tikai tā pamatmērķi: vienkāršot zobu kopšanu un personīgo higiēnu ikkatram cilvēkam, kas izmanto PomaBrush, kā arī padarīt to vieglāku un baudāmāku. Ņemot to visu vērā, rodas būtiski svarīgs jautājums. Kāpēc savai zobu kopšanas rutīnai izvēlēties PomaBrush, nevis citu zīmolu, kas piedāvā līdzīgu zobu tīrīšanas produktu un ir potenciāli labāk zināmi?

Lai atbildētu uz šo jautājumu, mums nav jāskatās ļoti tālu. Atbilde ir šī produkta kodols, uz kura pamata zīmols pastāv un darbojas. PomaBrush elektriskajai zobu sukai ir trīs īpašības, kas viņu atšķir no konkurentiem un kas  mudina klientus izvēlēties PomaBrush kā savu elktrisko zobu birsti. Sāksim ar zobu birstes dizainu.

Dizains

Kad apsverat jebkura produkta iegādāšanos, pievilcīgs dizains ir būtisks. Tā ir pirmā lieta ar ko pircējs saskarās, tas izveido pirmo iespaidu par produktu, un kā mēs visi zinām, tas ir viens no noteicošajiem faktoriem, kad izlemjam vai pirksim produktu.

PomaBrush elektriskās zobu birstes dizains

PomaBrush seko minimālisma ideja. Zobu birstes ir vienkāršas, elegantas un viegli pārnēsājamas. Pieejamas divas krāsas izvēles -  melna un balta. Šīs silikona elektriskās zobu birstes ir ūdeni atvairošas un tās var izmantot dušā.

Papildus, PomaBrush saviem klientiem piedāvā iespēju iegādāties magnētisku turētāju zobu birstei, to pieliekot pie sienas virs izlietnes vai dušā. Turklāt Pomabrush piedāvā ietvarus zobu birstēm, kas ir izgatavoti īpaši priekš PomaBrush, kas padara ceļošanu ar PomaBrush perfekti vienkāršu.

Kā PomaBrush zobu birstes ir izgatavotas

Runājot par PomaBrush dizainu vēl viens interesants fakts ir tas, ka izgatavošanas procesā tiek apsvērta iespējamā ietekme uz pasauli. Ražojot šīs zobu birstes, tiek mērīta oglekļa ievade, lai samazinātu oglekļa patēriņu un līdz ar to arī tā ietekmi uz zemi.

Tāpat liela uzmanība un rūpes tiek pievērstas katram resursam, kas tiek izmantots šī produkta izgatavošanā, lai atrastu veidus, kā labāk izmantot resursus, nevis tos izšķiest un izmantot vairāk materiāla nekā nepieciešams.

Uzlādes ietvars un akumulatora darbības laiks

Vēl viena lieta, kas izceļ PomaBrush zobu suku citu konkurentu vidū ir viņu uzticamais akumulatora darbības laiks un to uzlādes kārbas. Pašai PomaBrush elektriskajai zobu birstei baterija pēc pilnas uzlādes darbosies veselu mēnesi, taču uzlādes kārba šo laiku pagarina par vēl 3 mēnešiem.

Tātad saliekot visu šo kopā, PomaBrush zobu birsti nepieciešams uzlādēt tikai 3 reizes gadā, padarot to vēl parocīgāku dzīvei ceļā!

PomaBrush elektriskās zobu birstes izmanto bezvadu uzlādi

Un ja nu ar visu šo vēl neesat pārliecināts, PomaBrush elektriskā zobu birste vēl var lielīties ar bezvadu uzlādes PomaCase, kas padara PomaBrush zobu sukas uzlādi daudz vienkāršāku!

Jums nebūs jāuztraucas vai,  dodoties ceļojumā, ir paņemts lādētājs jūsu elektriskjai zobu birstei, jo jūsu birstīte vēl ilgi nebūs jālādē. Kad runa iet par PomaBrush vienīgās lietas, kas jums ir nepieciešamas ir PomaCase un, protams, pati PomaBrush elektriskā zobu birste.

Silikons

Trešā galvenā kvalitāte šajā sarakstā ir silikons. PomaBrush var lepni atzīt, ka viņu zobu birstes ir 100% izgatavotas no silikona.

Ko šis nozīmē zobu birstes lietotājam?

Ja jūs lietojat zobu birsti, kuras galviņa ir pilnībā izgatavota no mīkstiem pretmikrobu silikona sariem, jūs varat būt drošs, ka smaganas vai zobu emalja tiks pasargātas, jo silikona sari stiprina smaganas un zobu emalju, tās mīksti masējot.

Šīs ir lieliskas ziņas cilvēkiem, kuriem ir jutīgas smaganas un ir grūtības ar atbilstošas elektriskās zobu birstes atrašanu. Nu, jums vairs nav jāmeklē! Jūsu risinājums ir PomaBrush silikona zobu birste!

Silikona zobu birstes sariņi

Sari uz silikona zobu birstēm ilgāk paliek tīri, jo silikons, no kā tās tiek gatavotas, ir dabiski antibakteriāls. Vēl viena lieta, ko PomaBrush lietotāji var sagaidīt ir dziļa un efektīva zobu kopšana.

Būtiska PomaBrush silikona zobu birstes priekšrocība ir – tā nesaglabā nekādas baktērijas ne uz birstītes, ne uz pašas zobu birstes - silikona dēļ.

Līdz ar ko, jums nav jāuztraucas par baktērijām un jūs varat dzīvot mierā, neuztraucoties par zobu birstes tīrību, taču jums vajadzētu mainīt PomaBrush elektrskās zobu birstes uzgalīšus ik pēc 6 mēnešiem.

Vēl būtu jāpiemin tas, ka lai lietotu PomaBrush jums nav nepieciešama kāda īpaša zobu pasta. Tā vietā šī silikona zobu birste jums atļauj turpināt izmantot savu mīļāko zobu pastu, neietekmējot ne zobu birstes izskatu ne darbību.

Kopsavilkums

Apsverot visu teikto, ir diezgan viegli teikt, ka PomaBrush silikona zobu birste atšķiras no citiem elektrisko zobu biršu ražotājiem pasaulē. Tai ir nevainojams dizains, kas dod iespēju to izmantot jebkur, tās ir izgatavotas no silikona, un šīm silikonaozbu birstēm ir neticami ilgs bezuzlādes laiks.

Poma brush silikona zobu birstei ir bezvadu uzlāde un nepārspējama baterijas dzīve. Tas cik ilgmūžīga ir šī silikona zobu birste ir apbrīnojami un acīmredzami!

Dalīties ar šo ziņu