Mans grozs (0,00 €)

Treniņu slaideru komplekts 6D SLIDING PRO

Kods
6D-00101
65,00 €
Produktu atlikums: 1
pieejams

Pievienot vēlmju sarakstam
 

Palieliniet savu potenciālu, izmantojot 6D SLIDING Pro

6D SLIDING PRO ir efektīvs un universāls ceļojuma izmēra treniņu rīks, kas palielina izturību, vienlaikus sadedzinot taukus un tonizējot muskulatūru. Bīdāmie slīdņi ir domāti dažāda līmeņa fiziskām aktivitātēm. Katram vingrinājumam var regulēt grūtības pakāpi, samazinot locītavu slodzi, vienlaikus maksimāli palielinot ietekmi uz mērķa muskuļu grupām. Jaunais ķermeņa svara vingrinājumu elements attīstīs jūsu izturību, vienlaikus tonizējot ķermeņa augšdaļu un kājas. Izmantojot īpašos vingrinājumus tiešsaistes bibliotēkā, jūs atradīsiet vingrinājumus, kas jāveic pēc iespējas precīzāk.

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai eksperts, 6D slīdņi palīdzēs veikt dažādus vingrinājumus, atbilstoši jūsu fiziskajam līmenim, jūs varat pielāgot treniņu intensitāti, palielinot ātrumu un stiepšanos. 6D SLIDING PRO vingrošanas programmu var kombinēt ar hantelēm.

Runājot par funkcionāliem treniņiem un rehabilitāciju, 6D SLIDING PRO var palīdzēt uzlabot fizisko sniegumu, kā arī, izmantojot slīdēšanas tehnikas vingrojumus, var palīdzēt ātrāk atgūties no traumām.

Piegāde

Pakomāti visā Baltijā

2 darba dienas

2,99 €

 

Kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9,99 €

 

*bezmaksas piegāde no 50 €

6D SLIDING Pro ir kompakts, mobils treniņu komplekts ar četriem kvalitatīviem 6D slīdņiem, kas nodrošina efektīvu treniņu jebkur un jebkurā laikā. Komplektā ietilpst melna somiņa, mācību rokasgrāmata un pieeja plašai video bibliotēkai.

6D slīdņi ir izgatavoti Dānijā, to ražošanā tiek izmantota CO2 neitrāla enerģija, un tie nesatur bitumenu, PVC un citas videi kaitīgas vielas. Katra slīdņa augšējā puse ir poliamīds, bet apakšdaļa ir izgatavota no vismaz 60% pārstrādātiem materiāliem. Visi materiāli ir arī TÜV apstiprināti, kā arī nesatur aromātus, antistatiski un hipoalerģiski.

Tehniskā informācija:
4 x 6D slīdņi: 19 x 22 cm
Somiņa: 21 x 23,5 x 3 cm
Lietošanas instrukcija: 16 lappuses
Kopējais svars: 620 grami

 

Parametri
Cenas diapazonslīdz100 eiro
Zīmols6Directions
Svars2 kg
Uzrakstīt atsauksmi
Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot atsauksmi. Lūdzu Pieslēdzieties vai izveidojiet profilu
Aizvērt