Mans grozs (0,00 €)

Skvoša rakete Prince TeXtreme Pro Arstick Lite X 550

Kods
P-7S574795
130,00 €
Iespējams pasūtīt

Pievienot vēlmju sarakstam
 

Skvoša rakete Prince TeXtreme Pro Arstick Lite X 550 

Skvoša rakete Prince TeXtreme Pro Arstick Lite X 550 ar TeXtreme tehnologijas rāmi. Prince turpina uzstādīt jaunus tenisa standartus, kā vienīgie ražošanā izmantojot TeXtreme tehnoloģiju. TeXtreme ir uzlabota, īpaši smalka karbona šķiedra, kas ar mazāku raketes svaru, nodrošina lielāku sitiena jaudu. TeXtreme šķiedras struktūra uzlabo raketes stabilitāti. Rakete sitiena brīdī nedeformējas un palielina bumbas kontroli un sitiena precizitāti. TeXtreme karbona šķiedra nodrošina neticamu bumbas sajūtu.

Šī tehnoloģija rezultējas:

  • Uzlabotā kontrolē;
  • Palielinātā jaudā;
  • Neticamā bumbas sajūtā.

Skvoša raketei Prince TeXtreme Pro Arstick Lite X 550:

  • pielietota Thriple Theat (TT) tehnoloģija;
  • ļoti viegla un manevrētspējīga rakete;
  • sastīgota ar izturīgajām sintētiskajām stīgām;
  • Prince visvairāk mēģinātā un testētā rakete. 

Piegāde

Pakomāti visā Baltijā

2 darba dienas

2,99 €

 

Kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9,99 €

 

*bezmaksas piegāde no 50 €

Triple Threat tehnoloģija

Prince Triple Threat tehnoloģija ir viena no Prince visvairāk testētajām un jaunākajām raketēm šajā sērijā. Triple Threat ietver vara, ogļekļa un volframa savienojumus trīs stratēģiski svarīgās vietās un piedāvā paplašinātu Sweet Spot kā arī  tradicionālu sajūtu apvienojumā ar izcilu precizitāti.

Leģendārā Prince rakete jaunā veidolā ar pievienotu TeXtreme tehnoloģiju. Ilgi izstrādāta klasika no Prince piedāvā spēlētājiem visu prasmju jaudu, kontroli un svaigu sajūtu skvoša laukumā. Pilna grafīta rakete ar vieglu konstrukciju, kas nodrošina trieciena absorbciju, stabilitāti un spēku. Viena no labāk pārdotajām skvoša raketēm pasaulē. Lieliska izvēle visiem spēlētājiem neatkarīgo no to vecuma, spējam un dzimuma. 

Šī ir īpaši viegla rakete un sver vien 130 gramus. Augstais balansa punkts 360 mm piešķir bumbai ātrumu, neskatoties uz raketes mazo svaru. Raketes galvas izmērs 480cm2 un vidēja izmēra "sweet spot" (ideālā vieta, kur atsist bumbiņu) nodrošina papildu kontroli.

Rakete ir aprīkota ar revolucionāro PowerRing. Stīgu garums ir aptītas ap apvērsto gredzenu uz rāmja kakla, kur stīgas var kustēties vēl brīvāk.  Stīgu elasība palielinās un rezultējas ar bezprecendenta spēku

Pielietotā Textreme tehnoloģija ir pievienota raketei divas zonās, kur ir vislielākā ieteikme atsitiena laikā. Textreme gadiem tiek izmantota Fomula 1, sacīkšu velosipēdiem, vējdēļiem utt. un tagad arī pirmo reizi skvoša raketēs. Materiāls ir par 20% vieglāks nekā ogleklis un tam ir augstāka cietība. Skvoša rakete galva ar Textreme ir vairāk stabila un rezultējas lielākā kontrolē, papildus spēkā un lieliskā sajūtā.

Parametri
Cenas diapazonslīdz 200 eiro
ZīmolsPrince
Skvoša raketes modelis Textreme
Uzrakstīt atsauksmi
Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot atsauksmi. Lūdzu Pieslēdzieties vai izveidojiet profilu
Aizvērt