Mans grozs (0,00 €)

Apavi tenisam ASICS SOLUTION SPEED FF, vīriešu

Kods
A-1041A003/400
Sākot no 149,95 €
Iespējams pasūtīt

Pievienot vēlmju sarakstam
 

Apavi tenisam ASICS SOLUTION SPEED FF, vīriešu

Tenisa apavu Asics Sloution Speed FF modelis ir īpašs ar to, ka ir vieglāks par iepriekšējiem Asics apavu modeļiem, un tas ļauj sasniegt vēl labākus rezultātus tenisa laukumā. Pateicoties jaunajai FlyteFoam® zoles tehnoloģijai, piešķirot Jūsu atspērienam lielāku vieglumu un spēku. 
FlyteFoam® tehnoloģija izstrādāta Asics Sporta zinātņu laboratorijā. Iekšzoles materiāls ir par 55% vieglāks, kā standarta tenisa apaviem. Tas veidots no organiskām šķiedrām, kas slodzes laikā adaptējas, bet pēc slodzes ieņem sākuma stāvokli.
 
GEL® amortizācija iestrādāta visā pēdas garumā - no papēža līdz purngalam, nodrošinot maksimālu trieciena absorbciju pārvietošanās laikā. Apavu zolīti ir iespējams izņemt gadījumā, ja nepieciešama vieta medicīniskajai ortozei vai koriģējošai zolītei. Flexion Fit® apavu apdare pasargā pēdu, neierobežojot kustības. AHAR® un PGuard® tehnoloģija nodrošina pēdas purngala aizsardzību un apavu izturību, nezaudējot komfortu un nodrošinot augstāko kvalitāti, kāda nepieciešama tenisa spēlētājiem! 

Piegāde

Pakomāti visā Baltijā

2 darba dienas

2,99 €

 

Kurjers visā Baltijā

2 darba dienas

9,99 €

 

*bezmaksas piegāde no 50 €

ASICS Solution Speed FF apvienots elegants dizains ar jaunākajām tehnoloģijām, lai nodrošinātu vislabāko aizsardzību potītes, pēdas un ceļu locītavām. Twisstrust® sistēma stabilizē pēdas vidusdaļu, pieļaujot pilnu kustības apjomu un jaunā FlyteFoam® tehnoloģija nodrošina atspēriena vieglumu un maksimālu amortizāciju!
 
FlyteFoam® tehnoloģija nosaka, ka iekšzoles materiāls ir par 55% vieglāks, kā standarta  tenisa apaviem. Tas veidots no organiskām šķiedrām, kas slodzes laikā adaptējas, bet pēc slodzes ieņem sākuma stāvokli. 
  • FlyteFoam® midsole - lielāks polsterējums, mazāk svara! Zoles materiāls ir par 55% vieglāks, kā standarta  tenisa apaviem. 
  • AHAR® outsole - apavu zole ir veidota no materiāla, kas ir augstas nodilumizturības gumija. Tas palīdz mazināt nodilšanu ārējās zoles intensīva kontakta zonās.  
  • Twisstrust System® - stabilizē pēdas vidusdaļu.
  • Papēža un purngala GEL® amortizācijas sistēma - samazina trieciena ietekmi pēdas priekšējā un mugurējā daļā, ļaujot pēdai kustēties visos virzienos, nodrošinot ergonomiskas kustības.
  • PGuard® tehnoloģija - nodrošina pēdas pirkstu aizsardzību un apavu izturību purngala rajonā.
  • FlexionFit® apavu augšdaļai - nodrošina apavu elastību pēdas kustības laikā, ļaujot pēdai sasniegt pilnu kustības amplitūdu.
  • Apavu zolīti iespējams izņemt, lai pielāgotu vietu ortozei, ja nepieciešams.
  • Elegants dizains
Parametri
Cenas diapazonslīdz 200 eiro
ZīmolsAsics
KrāsaZila
Apavu modelisAsics Solution Speed FF
Apavu izmērs42 - 44 EU, 44 - 46 EU, 46 - 48 EU
Uzrakstīt atsauksmi
Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot atsauksmi. Lūdzu Pieslēdzieties vai izveidojiet profilu

Mēs atradām līdzīgus produktus, kuri varētu Tev patikt!

  1. Sākot no 180,00 €
Aizvērt